Katalog produktów kosmetycznych!

Katalog produktów kosmetycznych!

PCA Skin

Laboratorium PCA Skin jest wiodącym producentem wysoce skutecznych i profesjonalnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmetyków do pielęgnacji skóry.

PCA Facial Wash

175,00 zł

Vagheggi

Vagheggi to nieustannie rozwijająca się firma, która od zawsze pozostaje wierna swojej wizji piękna i misji tworzenia fitokosmetyków.

Laboratoria firmy Vagheggi specjalizują się w doborze substancji pochodzenia roślinnego, pod kątem efektów pielęgnacyjnych dopasowanych do różnorodnych problemów skórnych. Odpowiedzialny za ten proces Dział Badań i Rozwoju firmy Vagheggi, komponuje formuły precyzyjnie trafiające w potrzeby każdego typu skóry.

Strategia ta pozwala na tworzenie fitokosmetyków o maksymalnej skuteczności, które przywracają skórze idealny komfort i dostarczają spersonalizowane wrażenia zmysłowe. Ustandaryzowane procesy produkcji i kontroli gwarantują bezpieczeństwo i niezmiennie wysoką jakość kosmetyków. Produkty są poddawane szeregowi badań pod nadzorem dermatologicznym i mikrobiologicznym, a także testom na obecność niklu.
Wszystkie fitokosmetyki firmy Vagheggi są wytwarzane w 100% we Włoszech oraz pakowane w ekologiczny papier i pojemniki, które nie uwalniają ftalanów.

Krem nawilżający do twarzy 24h BIO+

175,00 zł

Esencja redukująca efekty starzenia się skóry

175,00 zł

Emozioni Plus łagodząca skoncentrowana mgiełka

175,00 zł

Emozioni Plus Krem otulający do twarzy

175,00 zł

Emozioni Plus krople przeciw zanieczyszczeniom SPF50+

175,00 zł

Emozioni Plus łagodząca skoncentrowana mgiełka

175,00 zł

Emozioni Plus Krem oczyszczający

175,00 zł

Nawilżający krem na noc Rehydra

175,00 zł

Krem do intensywnego nawilżania Rehydra

175,00 zł