Storz medical

Storz medical

Czas Twojego zabiegu:

30-45 min

Twój zabieg:

Storz Medical to pionierskie odkrycie szwajcarskiej marki, które umożliwia redukcję cellulitu i ujędrnianie ciała całkowicie bez ingerencji chirurgicznej, co więcej bez efektu termicznego a wyłącznie za pomocą fali akustycznej.

Cel który z nami osiągniesz:

Redukcja cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry

Rekomendowana ilość zabiegów:

6-10 zabiegów

Storz medical

Działanie urządzenia Storz Medical opiera się na efekcie rozluźnienia tkanki łącznej, stymulacji mikrokrążenia w tkankach oraz zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych. W rezultacie podczas jednego zabiegu, przy użyciu odpowiednich głowic możemy zredukować cellulit, wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę a także zredukować zmarszczki.

Wszystko to za sprawą nieinwazyjnego działania fal akustycznych, które precyzyjnie docierają do głębokich warstw skóry i tkanki podskórnej. Dzięki zabiegowi komórki są pobudzane do naturalnej i intensywnej regeneracji oraz inicjują przebudowę kolagenu.

Fale akustyczne wykorzystujemy do redukcji otyłości, nawet tej miejscowej, zlokalizowanej w trudno dostępnych miejscach jak ramiona czy podbródek. Podczas zabiegu rozbijane są komórki tkanki tłuszczowej. Zniszczone komórki zostają usunięte z organizmu przez usprawniony i wzmocniony układ limfatyczny.

Redukcja cellulitu, czyli tzw. skórki pomarańczowej odbywa się na zasadzie wygładzenia deformacji tkanek pod skórą. Nierówności te, wynikają z odkładania się tkanki tłuszczowej, limfatycznej oraz włóknistej, które wywołują wgłębienia wyczuwalne pod skórą. Znakomita moc emitowanych przez urządzenie fal działa bezpośrednio na ten problem, poprawiając mikrokrążenie, mechanicznie stymulując tkankę i poprawiając przepływ limfy nawet w zaawansowanej formie, czyli III i IV stadium zwłóknienia.

Ujędrnianie skóry urządzeniem Storz Medical opiera się przebudowie kolagenu i elastyny, które osiągamy za pomocą pobudzenia komórek do regeneracji i stymulowaniu komórek skóry właściwej. Możemy leczyć zwiotczenia wynikające nie tylko ze starzenia się skóry ale także szybkiej utraty wagi i nieprawidłowego odżywiania. Poprawa mikrokrążenia i odbudowa komórek sprawia, że skóra zwiększa swoją elastyczność i jędrność w szybkim czasie.

Działanie urządzenia nie ogranicza się wyłącznie do ciała- możemy pracować nim również w obrębie twarzy. Dzięki pobudzeniu krążenia, odnowie komórkowej a także poprawie elastyczności za sprawą fali akustycznej zmarszczki zostają wygładzone, skóra nabiera zdrowego kolorytu a obrzęki zostają zniwelowane.

Wskazania do zabiegu:

Cellulit w każdy stadium zaawansowania.
Wiotka skóra.
Nadmiar tkanki tłuszczowej
Obrzęki
Przygotowanie przed zabiegami liposukcji, jako wsparcie w rozluźnieniu tkanki tłuszczowej.
Redukcje zrostów powstałych po innych zabiegach, np. po liposukcji.
Bezpośrednio po zabiegu kriolipolizy Cooltech.

Korzyści z wyboru urządzenia Storz Medical:

Bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych.
Całkowity brak inwazyjnosci – nie wymaga naruszania i przecinania tkanek.
Brak okresu rekonwalescencji.
Możliwość przeprowadzenia kilku serii w krótkich odstępach czasowych, co przyspiesza działanie i zwiększa skuteczność zabiegu.
Możliwość łączenia jednocześnie z innymi zabiegami poprawiającymi stan skóry.
Skutecznie pobudza metabolizm i produkcję kolagenu.

Przebieg zabiegu:

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza dokładny wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu i ustalenia celu terapii.

1

Następnie po oczyszczeniu i zdezynfekowaniu na miejsce zabiegowe nakładany jest specjalny żel zwiększający poślizg i ułatwiający przenikanie fali akustycznej w głąb skóry. Kosmetolog wykonuje dokładny masaż głowicą aby dotrzeć do każdego miejsca. Cały proces trwa około 30 minut.

2

Po zabiegu skóra zostaje oczyszczona i przygotowana do wyjścia z gabinetu

3

Zalecenia po zabiegu:

1. W celu osiągnięcia najlepszych i trwałych efektów zabiegowych zalecane jest połączenie fali akustycznej ze zmianą stylu życia.
2. Należy zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę, którą nasz dietetyk może ułożyć dla pacjenta indywidualnie do jego problemu.
3. Odpowiednie nawodnienie jest szczególnie istotne w zabiegach oddziałujących na tkankę tłuszczową, dlatego zapewnienie organizmowi ok.2l wody dziennie jest niezbędne do osiągnięcia upragnionych efektów.
4. Istotna jest również aktywność fizyczna, dostosowana do stylu życia i stanu zdrowia.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Choroby nowotworowe.
Osteoporoza.
Choroby krwi.
Stany gorączkowe i ostre stany zapalne.
Choroby zakaźne.
Choroby skóry na obszarze zabiegowym
Zakrzepica żylna.
Żylaki w miejscu zabiegowym.
Rozrusznik serca.
Implanty
Endometrioza – przy zabiegach na brzuch
Przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego.
Doustne przyjmowanie kortykosteroidów na miesiąc przed zabiegiem.
Zawał mięśnia sercowego przebyty minimum 3 miesiące przed zabiegiem.
Przeciwwskazania względne: ciąża i okres karmienie piersią, antykoagulanty.
Wiek poniżej 18 roku życia.

Efekty:

[cq_vc_beforeafter beforeimage=”3560″ afterimage=”3561″ autoslide=”5″][cq_vc_beforeafter beforeimage=”3562″ afterimage=”3563″ autoslide=”5″]