Thermolifting Zaffiro

Thermolifting Zaffiro

Czas Twojego zabiegu:

10-60 min

Twój zabieg:

Innowacyjne połączenie peelingu wodnego Zaffiro z technologią termoliftingu zapewniające natychmiastowe wygładzenie skóry i długotrwałą poprawę jędrności.

Cel który z nami osiągniesz:

Poprawa jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawa kolorytu skóry

Rekomendowana ilość zabiegów:

1-4 zabiegi

Thermolifting Zaffiro

Zabieg złożony jest z dwóch etapów:

  1. Pierwszym jest przygotowanie skóry do zabiegu poprzez wykonanie Waterpeeligu Zaffiro, który polega na bezinwazyjnym i bezbolesnym oczyszczeniu skóry za sprawą intensywnego strumienia wody połączonego z odpowiednimi składnikami aktywnymi. Strumień wody pobudza mikrokrążenie skóry, poprawiając jej odżywienie. Po tym etapie naskórek zostaje oczyszczony z martwych komórek a skóra staje się gładka i odpowiednio przygotowana do kolejnej procedury. Peeling wodny może być wykorzystany również w odrębnym zabiegu, jako zabieg oczyszczający dla skór wrażliwych i alergicznych, również z trądzikiem różowatym i pospolitym.
  2. Drugim krokiem jest zabieg Termoliftingu Zaffiro, który polega na wykorzystaniu technologii światła podczerwonego, jednolicie i stopniowo rozgrzewając tkanki głębokie. Dzięki temu uzyskujemy efekt stymulowania skracania włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność skóry. Zabieg Zaffiro trwa 40-90 minut i jest bezbolesny, nie wymaga też rekonwalescencji. Bezpośrednio po kuracji można powrócić do codziennej aktywności.

Wskazania:

Zmarszczki
Poszarzała skóra, wymagająca odżywienia
Utrata owalu twarzy
Zmniejszenie jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu spowodowane starzeniem się skóry
Utrata jędrności wywołana zmianą wagi w okolicach brzucha, pośladków, ramion, ud oraz nad kolanami

Korzyści z wyboru urządzenia Zaffiro

Poprawa jędrności i wygładzenie zmarszczek
Rozjaśnienie kolorytu i odżywienie skóry
Wysoka skuteczność już po pierwszym zabiegu
Bezinwazyjność
Brak okresu rekonwalescencji
Szybka procedura terapii
Profilaktyka antystarzeniowa

Technologia Zaffiro

Zaffiro to zabieg, który wykorzystuje działanie światła podczerwonego IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm). Urządzenie stopniowo rozgrzewa skórę właściwą do temperatury około 65 stopni Celsjusza. Innowacyjna kuracja stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, co z kolei przyczynia się do wygładzenia zmarszczek, a także ujędrnia zwiotczałą skórę. Dzięki efektowi termicznemu redukowane są oznaki starzenia, wybrane obszary twarzy i ciała zyskują na atrakcyjności, znacząco poprawia się też napięcie skóry. Wzmacniające rezultaty daje równoczesne zastosowanie peelingu wodnego podczas zabiegu, który przyczynia się do głębszego nawilżenia skóry oraz polepszenia jędrności leczonego obszaru ciała. Proces tworzenia się kolagenu jest stopniowy, a efekty końcowe terapii uzyskiwane są po upływie 3-6 miesięcy od wykonania.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Ciąża i okres laktacji.
Choroba nowotworowa.
Otwarte rany.
Opryszczka.
Aktywny trądzik.
Choroby tkanki łącznej.
Stosowanie leków z retinolem i światłouczulających.
Zastosowanie wypełniaczy, peelingów czy zabiegów laserowych na 2-4 tygodnie przed zabiegiem.

Efekty: