Nasi specjaliści

Poznaj naszych specjalistów

Specjaliści kosmetologii

mgr Paulina Sulej

Kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Collegium Medicum UJK. Doświadczenie zdobywam od 2015 roku poprzez liczne szkolenia i kursy a także praktykę zawodową.
Cechuje mnie indywidualne i holistycznie podejście do każdego przypadku. Zawsze stawiam na najwyższą jakość wykonywanych zabiegów i przyjazną atmosferę.
Specjalizuje się w zabiegach z użyciem najnowszych technologii, moją pasją jest laseroterapia.
W Naszych Gabinetach wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii okolicy twarzy oraz całego ciała. Chętnie pomogę w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i ułożę plan działania wraz z innymi specjalistami z Naszych Gabinetów.

Specjaliści kosmetologii

mgr Aleksandra Sitek

Kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Oprócz pracy w gabinecie swoje doświadczenie zdobywałam jako dermokonsultant światowych marek kosmetyków profesjonalnych. W kosmetologii moją największą pasją jest laseroterapia-terapie przeciwtrądzikowe. Wiąże się to z uczestnictwem w licznych szkoleniach, kongresach oraz workshopach, podczas których ćwiczy się nowe procedury oraz połączenia zabiegowe.
Swoją pracę opieram na wiedzy zdobywanej w renomowanych kieleckich gabinetach oraz na doświadczeniu i setkach przypadków, z którymi miałam do czynienia podczas dotychczasowej pracy. Każdy z zabiegów poprzedzony jest wnikliwą konsultacją. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i chce aby podczas zabiegu mógł czuć się swobodnie.

Specjaliści kosmetologii

Marta Bojko

Kosmetolog

Jestem kosmetologiem z doświadczeniem od 2017 roku. Swoje umiejętności zdobywałam w łódzkich oraz kieleckich gabinetach pod okiem najlepszych specjalistów. Dokładam wszelkich starań aby każdy klient czuł się w gabinecie zaopiekowany. W wykonywaniu usług stawiam na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę. Moją pasją jest laseroterapia oraz zabiegi terapeutyczne w walce z trądzikiem. W naszym gabinecie zajmuję się również modelowaniem sylwetki oraz pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Specjaliści kosmetologii

mgr Klaudia Bisztyga

Kosmetolog

Z wykształcenia jestem magistrem Ekonomii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Pogłębiając swoje zainteresowania skończyłam również studia licencjackie na kierunku Kosmetologia.
W Gabinetach IX Wieków dbam o sprawną i profesjonalną obsługę pacjenta , organizację recepcji oraz logistykę gabinetów. Koordynuje kalendarz wizyt (zapisywanie, przekładanie, odwoływanie wizyt) , rejestrację pacjentów, przyjmuje płatności, jestem pośrednikiem między pacjentem a personelem medycznym. Jestem osobą uśmiechniętą, chętną do pomocy i empatyczną, cenie sobie kontakt z ludźmi.

Specjaliści kosmetologii

Julia Pańtak

Kosmetolog

Obecnie jestem na studiach magisterskich na kierunku kosmetologia w Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w rożnego rodzaju szkoleniach, przy użyciu najnowszych dostępnych na rynku urządzeniach, by móc z pełnym zakresem wiedzy wykonywać zabiegi na jak najwyższym poziomie. Jestem osoba uśmiechnięta i życzliwa.

Specjaliści psychologii

mgr Agnieszka Włodarska-Majcherczyk

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta. Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz 4 letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, realizowanego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykładowca akademicki. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoje kwalifikacje podnosiłam między innymi w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Busku- Zdroju, Poradni Zdrowia Psychicznego Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy oraz Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Pracę z pacjentami poddaje systematycznej superwizji.

Lekarz medycyny estetycznej

lek. Michalina Zagańczyk-Bączek

Lekarz medycyny estetycznej, Nefrolog

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, lekarzem w trakcie specjalizacji z nefrologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Od wielu lat pasjonuje się medycyną estetyczną oraz przeciwstarzeniową.  Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz kongresach medycyny estetycznej. Ciągle poszukuje najlepszych metod i produktów aby móc zaproponować swoim pacjentom jak najskuteczniejsze protokoły zabiegowe. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do pacjenta a rezultaty które razem osiągamy mają być jak najbardziej naturalne.
To co sprawia mi największą radość i satysfakcję w pracy to stosowanie technik łączonych w leczeniu problemów  z którymi się do mnie zgłaszacie abyśmy mogli wspólnie osiągać wspaniałe rezultaty oraz zdrowy, piękny wygląd.

Specjaliści dietetyki

mgr Marta Kaleta

Dietetyk kliniczny, Trener personalny

Jestem absolwentką Uczelni Społeczno Medycznej w Warszawie na kierunku dietetyk kliniczny oraz UJK na kierunkach: fizjoterapia i wychowanie fizyczne, trenerką personalną. Wieloletnie doświadczenie w branży dietetycznej pozwala mi na holistyczne podejście do Pacjenta. Nieustannie szkolę się w tym kierunku, a od kilku lat pracuje w firmie dietoTERAPIA. Specjalizuje się we wsparciu dietetycznym m.in. przy chorobach tarczycy, insulinooporności i cukrzycy, chorobach układu pokarmowego, chorobach autoimmunologicznych i kształtowaniu sylwetki. Na co dzień interesuje się również psychodietetyką.

Specjaliści endokrynologii

dr n. med. Monika Szymonek

Endokrynolog

Studia na wydziale lekarskim ukończyłam na Akademii Medycznej w Białymstoku w 2002 r. Od 2010 r. posiadam specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych, w 2014 r. uzyskałam specjalizację w dziedzinie endokrynologii. W 2018 r. uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. Świadczę profesjonalne usługi medyczne w zakresie diagnostyki oraz leczenia zaburzeń funkcji gruczołów wydzielania wewnętrznego u osób dorosłych : tarczycy, nadnerczy, przysadki, gonad; wykonuje usg tarczycy . Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Endokrynologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, gdzie pracuje od 2004r. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz European Society of Endocrinology. Uczestniczę w konferencjach krajowych oraz zagranicznych, aby moja wiedza i świadczona pomoc pacjentom była zgodna z obowiązującymi rekomendacjami krajowymi oraz zagranicznymi.

Specjaliści neurochirurgii

lek. Adam Kłębczyk

Neurochirurg

Jestem absolwentem Uniwerystetu Medycznego w Łodzi. Od lat interesuje się neurochirurgią i chirurgią
kęgosłupa. Pracuję w ramach etatu w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Kręgosłupa w Wojewódzkim
Szpitalu Zespolonym w Kielcach. W 2022r uzyskałem tutuł specjalisty w zakresie neurochirurgii.
Ukończyłem cykl szkoleń „Polskiej Szkoły Chirurgii Kręgosłupa” organizowanej prze Polskie
Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa. Regularnie uczestniczę w szkoleniach w zakresie chirurgii
kręgosłupa organizowanych zagranicą jak i w Polsce. Prowadzę zajęcia dydaktyczne z neurochirurgii dla
wydziału lekarskiego UJK. Moją pasją jest małoinwazyjna chirurgia kręgosłupa oraz neurononkologia.
Zakres usług:
-konsultacje z zakresu neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa, neuroonkologii, wodogłowia,
-kwalifikacje do leczenia operacyjnego w zakresie chirurgii kręgosłupa, neuroonkologii, wodogłowia,
zaspoły cieśni nadgarstka
-blokady nadtwardówkowe, blokady stawów kręgosłupa,
-blokady okołokorzeniowe w przypadkach rwy kulszowej

Specjaliści dermatologii

lek. Sylwia Wójcicka

Dermatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł specjalisty z zakresu dermatologii
i wenerologii uzyskałam w 2022 roku. Zajmuję się chorobami włosów, skóry i paznokci. W kręgu moich zainteresowań znajdują się w szczególności:
-dermatoskopia,
-trichoskopia, -dermatochirurgia,
-terapia fotodynamiczna.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczyłam w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Staram się stale poszerzać moją wiedzę medyczną oraz podchodzić do pacjentów indywidualnie i holistycznie. Leczone choroby: -łuszczyca,
-liszaj płaski,
-atopowe zapalenie skóry,
-kontaktowe zapalenie skóry,
-trądzik,
-łysienie,
-choroby paznokci.

Specjaliści laryngologii

lek. Marcelina Nowak-Wrzoskiewicz

Laryngolog

Studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyłam w 2014 r. Tytuł specjalisty z otorynolaryngologii uzyskałam w roku 2021r. Od 2015 roku pracuję na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Zajmuję się diagnostyką, leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym chorób w obrębie narządów głowy i szyi.
Stale uczestniczę w konferencjach krajowych oraz zagranicznych, kursach praktycznych.
Znane języki: angielski.

Specjaliści urologii

lek. Daniel Łukaszewski

Urolog

Specjalizacje oraz doświadczenie zawodowe:
Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i European Association of Urology. Na bieżąco poszerzam wiedzę uczestnicząc w najważniejszych kongresach naukowych z dziedziny urologii w kraju i za granicą.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, wnikliwie, z należytą starannością i szacunkiem, bo po drugiej stronie dostrzegam osobę, której trzeba pomóc. W chwilach kiedy nie walczę o zdrowie chorych czytam książki, uprawiam sport, wędkuję, podróżuję oraz spędzam czas z bliskimi. Leczę pełen wachlarz schorzeń urologicznych i andrologicznych. Chętnie pomagam.

Specjaliści radiologii

lek. Paulina Szulczewska

Radiolog

Jestem radiologiem. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia oferuje usługi takie jak: USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych.

dr n. med. Dominik Siutka

Specjaliści neurologii

dr n. med. Dominik Siutka

Neurolog

Specjalizacje oraz doświadczenie zawodowe:
-2012r. – ukończenie Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarskim,
-2015r. – ukończenie szkolenia z neurofizjologii klinicznej w zakresie elektromiografii w Oddziale Klinicznym Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie,
-2020r. – otrzymanie licencji wykonywania badań EMG, po zdaniu egzaminu Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej,
-2018r. – ukończenie szkolenia specjalizacyjnego i zdanie egzaminu specjalizacyjnego z neurologii,
-2020r. – ukończenie szkolenia „Blokady centralne i okołokręgosłupowe pod kontrolą usg” Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie
-2022r. – ukończenie rocznego szkolenia „Akademia Młodego SMologa” skupiającego się na diagnostyce i leczeniu stwardnienia rozsianego,
-2023r. – obrona pracy doktorskiej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach,
Od 2018r pracuję w Oddziale Neurologii ZOZ w Skarżysku-Kamiennej, gdzie poza pracą oddziałową, prowadzę pracownię EMG, zajmuję się programem leczenia SM oraz programami klinicznymi.
Od 2021r pełnię obowiązki przewodniczącego Świętokrzyskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.

Specjaliści pulmonologii

lek. Dominika Socha

Pulmonolog

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Obecnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Czerwonej Górze, gdzie odbywam specjalizację z zakresu pulmonologii. W kręgu moich zainteresowań znajduje się ultrasonografia płuc. W swojej codziennej praktyce zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem m.in. chorób infekcyjnych układu oddechowego, astmy oskrzelowej, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, niewydolności oddechowej, chorób śródmiąższowych oraz nowotworów płuc.
W pracy zawodowej kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta. Bardzo ważny jest dla mnie stały rozwój, dlatego poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach oraz konferencjach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam pracując dodatkowo w hospicjum stacjonarnym oraz prowadząc zajęcia ze studentami.

Leczone choroby:

  • astma oskrzelowa,
  • przewlekła obturacyjna choroba płuc,
  • zapalenie płuc,
  • choroby śródmiąższowe płuc,
  • niewydolność oddechowa,
  • nowotwory płuc,
  • choroby opłucnej,
  • diagnostyka różnicowa duszności,
  • kaszel,
  • nikotynizm.

Specjaliści neurochirurgii

lek. Jacek Dreczka

Neurochirurg

Jestem neurochirurgiem.

Specjaliści ginekologii

dr n. med. Justyna Płusajska

Ginekolog-położnik

Jestem ginekologiem. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia oferuje usługi takie jak: konsultacja ginekologiczna, konsultacja ginekologiczna + cytologia, wizyta położnicza, konsultacja położnicza + cytologia.

Specjaliści chirurgii

lek. Jakub Kuchinka

Chirurg

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia na kierunku lekarskim ukończyłem w 2009 r. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskałem w 2017 r. Od 2015 r jestem nauczycielem akademickim- prowadzę zajęcia na kierunku lekarskim Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z „Anatomii człowieka” oraz „Chirurgii” W kręgu moich zainteresowań chirurgicznych podstawowe miejsca zajmują: chirurgiczne leczenie otyłości, chirurgia małoinwazyjna w chorobach nowotworowych i nienowotworowych oraz chirurgia gruczołów wydzielania wewnętrznego.

Sprawdź ofertę specjalną