Termolifting

Twój zabieg

Innowacyjne połączenie peelingu wodnego z technologią termoliftingu zapewniające natychmiastowe wygładzenie skóry i długotrwałą poprawę jędrności.

Czas Twojego zabiegu

10-60 min

Cel, który z nami osiągniesz

Poprawa jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawa kolorytu skóry

Rekomendowana ilość zabiegów

1-4 zabiegów

Zabieg złożony jest z dwóch etapów

Pierwszym jest przygotowanie skóry do zabiegu poprzez wykonanie Waterpeeligu, który polega na bezinwazyjnym i bezbolesnym oczyszczeniu skóry za sprawą intensywnego strumienia wody połączonego z odpowiednimi składnikami aktywnymi. Strumień wody pobudza mikrokrążenie skóry, poprawiając jej odżywienie. Po tym etapie naskórek zostaje oczyszczony z martwych komórek a skóra staje się gładka i odpowiednio przygotowana do kolejnej procedury. Peeling wodny może być wykorzystany również w odrębnym zabiegu, jako zabieg oczyszczający dla skór wrażliwych i alergicznych, również z trądzikiem różowatym i pospolitym.

Drugim krokiem jest zabieg Termoliftingu, który polega na wykorzystaniu technologii światła podczerwonego, jednolicie i stopniowo rozgrzewając tkanki głębokie. Dzięki temu, uzyskujemy efekt stymulowania i skracania włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność skóry. Zabieg trwa 40-90 minut i jest bezbolesny, nie wymaga też rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim, można powrócić do codziennej aktywności.

Technologia

Zabieg wykorzystuje działanie światła podczerwonego IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm). Urządzenie stopniowo rozgrzewa skórę właściwą do temperatury około 65 stopni Celsjusza. Innowacyjna kuracja stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, co z kolei przyczynia się do wygładzenia zmarszczek, a także ujędrnia zwiotczałą skórę. Dzięki efektowi termicznemu redukowane są oznaki starzenia, wybrane obszary twarzy i ciała zyskują na atrakcyjności, znacząco poprawia się też napięcie skóry. Wzmacniające rezultaty daje równoczesne zastosowanie peelingu wodnego podczas zabiegu, który przyczynia się do głębszego nawilżenia skóry oraz polepszenia jędrności leczonego obszaru ciała. Proces tworzenia się kolagenu jest stopniowy, a efekty końcowe terapii uzyskiwane są po upływie 3-6 miesięcy od wykonania.

Wskazania do zabiegu

● zmarszczki,

● poszarzała skóra, wymagająca odżywienia,

● utrata owalu twarzy,

● zmniejszenie jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu spowodowane starzeniem się skóry,

● utrata jędrności wywołana zmianą wagi w okolicach brzucha, pośladków, ramion, ud oraz nad kolanami.

Korzyści z wyboru Naszego urządzenia

● poprawa jędrności i wygładzenie zmarszczek,

● rozjaśnienie kolorytu i odżywienie skóry,

● wysoka skuteczność już po pierwszym zabiegu,

● bezinwazyjność,

● brak okresu rekonwalescencji,

● szybka procedura terapii,

● profilaktyka antystarzeniowa.

Przeciwwskazania do zabiegu

● ciąża i okres laktacji,

● choroba nowotworowa,

● otwarte rany,

●opryszczka,

● aktywny trądzik,

● choroby tkanki łącznej,

● stosowanie leków z retinolem i światłouczulających,

● zastosowanie wypełniaczy, peelingów czy zabiegów laserowych na 2-4 tygodnie przed zabiegiem.

Sprawdź ofertę specjalną